E-Kitap Oku

Aldatılan Kadının İntikamı Tracy Bloom Pdf E-Kitap Oku

Aldatılan Kadının İntikamı Tracy Bloom Pdf E-Kitap Oku

Kitabı Sitemizden Okuyunuz.Lodaing Kısmı Doldugu An Okumaya Baslayabilirsiniz…Yorum Yapan Elinize Sağlık..

Aşk Güzel Ama İntikam Daha Eğlenceli…
Aşk hayatınız enkazdan farksızsa ne yaparsınız? Elbette kalbinizi kırmaya cüret eden bütün erkeklerden intikam alırsınız.
Otuz altı yaşındaki Suzie Miller, gazetedeki köşesinde kadınlara ilişki tavsiyeleri veriyordur ama kendisi de defalarca terk edilmiş, kandırılmış ve aldatılmıştır. Çok umutlu olduğu son sevgilisi tarafından da tek bir mesajla terk edilince nihayet isyan bayraklarını çeker ve hayallerini yıkan bütün erkeklerden tek tek intikam almaya karar verir. En çılgınca planlarını hayata geçirmenin verdiği rahatlamayla, Sevgili Suzie adlı tavsiye köşesini okuyan kadınları da kendine uydurur. Ama tam da bekârlığını kucaklayıp çiçekler açmaya başlamışken karşısına biri daha çıkar ve her şey tepetakla olur…
Suzie bir istisna için yüreğinin parçalarını bir araya getirebilecek midir?
“Tracy Bloom’un adını gördüğüm anda aklıma katıksız zekâ, iyi bir espri anlayışı ve günümüz ilişkileri geliyor. Her iki kitabı da onu bu kategoride sağlam bir yere oturttu. Şapkadan çıkaracağı bir sonraki şeyin ne olduğunu çok merak ediyorum.”
-Pajama Book Girl –
“Aldatılan Kadının İntikamı, sizi gülmekten ağlatacak anlarla, sevimli karakterlerle, intikamla ve romantizmle dolu müthiş bir hikâye! Tracy Bloom’u çok tuttum ve diğer pek çok okur gibi yeni kitaplarını sabırsızlıkla bekliyorum!”
-Megan Reading in the Sunshine-
“Çok komik! İlişkisinde karanlık tarafa geçen herkesin okuması gereken bir kitap.”
-Coleen Nolan-
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 352
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir