e-kitap,  E-Kitap Oku,  Kitap,  Pdf E-Kitap,  Pdf E-Kitap

Aşk Kazası Isabel Wolff Pdf E-kitap Oku İndir

Aşk Kazası Isabel Wolff Pdf E-kitap Oku İndir


Müziğe tercih ettiğini, bir inekle güzel güzel konuşursanız daha çok süt vereceğini, kedilerin tıslarken yılanları taklit ettiğini, karıncaların bir tür tarım işi yaptığını ve kargaların şempanzeler kadar zeki olduğunu biliyor musunuz? Peki ya aşkın her şeyi affetmediğini?
Miranda Sweet bir hayvan davranış bilimcisi olarak, şaşkın Dalmaçyalıların, içine kapanık iguanaların dilinden anlasa da hayatındaki erkekler konusunda bu kadar yanılmasına anlam veremiyor. Ona göre hayvanlar, insanlardan çok daha nazik ve güvenilir. Zaten o da artık insanlardan ümidi kesip kendi kliniğini açarak asabi hayvanlar ve onların minnettar sahipleriyle çalışmaya başlıyor.
Ama tüm erkek cinsini sonsuza dek hayatından uzak tutabilir mi? Miranda’nın en yakın arkadaşı, uslanmaz romantik, üstüne üstlük düğün organizatörü Daisy elbette ona katılmıyor. Çekici bir fotoğrafçı aniden hayatına girince Miranda bile kendinden şüphe etmeye başlıyor. Ama tam savunmasını biraz olsun azaltmışken bu kez de geçmişi peşini bırakmıyor. Şimdi sıra, her zaman göründüğü kadar tatlı olmayan Miranda’nın geçmişindeki günahlarla yüzleşmesine geldi. Çünkü kimse göründüğü kadar masum değildir.
“Wolff’un öyle hafif bir dokunuşu ve hoş bir üslubu var ki
hikâye su gibi akıp gidiyor.”
-Marie Claire-
“Bu roman çok başarılı çünkü esprili, zarif ve gerçekçi.”
 -Closer-
(Tanıtım Bülteninden)
Hamur Tipi : 2. Hamur
Medya Cinsi : Ciltsiz
İlk Baskı Yılı : 2017
Sayfa Sayısı : 410
Ebat : 14×21
Baskı Sayısı : 1. Baskı
pdf-ekitapindir.jpg

23 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir