Pdf E-Kitap,  Pdf E-Kitap

Bakire Nancy Pickard pdf e-kitap indir oku

Bakire Nancy Pickard pdf e-kitap indir oku

Bakire Nancy Pickard pdf e-kitap indir oku
Small Plains Bakiresi kimdi ve nasıl öldü?
Acımasız bir cinayetle değişen hayatlar…
Küçük bir kasabadaki sahipsiz bir mezar…
On yedi yıldır saklanan korkunç gerçeği öğrenmeye hazır mısınız?
Kansas’ın kırsal kesimindeki küçük bir kasabanın halkı, genç bir kızın adsız mezarını Small Plains Bakiresi olarak kabul etmiştir on yedi yıl boyunca. Bazı kişilere göre mucizelere ve açıklanamaz iyileşmelere sebep olan bu mezarla ilgili söylentiler de zaman içinde dilden dile yayılmıştır.
Ama karla kaplı arazide bulunan, buz tutmuş çıplak cesede gerçekte ne olmuştur? Ve neden genç Mitch, cesedin bulunmasından bir gün sonra, arkasında çılgına dönmüş sevgilisi Abby’yi ve en iyi arkadaşı Rex’i bırakarak kasabadan apar topar ayrılmıştır?
Bu şekilde kasabadan ayrılan Mitch, yıllar sonra Small Plains’e geri döndüğünde, unutulmuş sırları ve gerilimi tekrar alevlendirecektir. Mitch’e karşı hâlâ bir şeyler hissetmekte olan Abby ise onun gidişinin arkasındaki gerçeği açığa çıkarmakta kararlıdır. Şimdi, üç eski dost kendilerinin ve küçük kasabalarının kaderini değiştiren o gecenin getirdiği sonuçlara katlanmak zorundadır.
Sayfa Sayısı: 351
Baskı Yılı: 2017
Dili: Türkçe
Yayınevi: Ephesus Yayınları

Kitap Hakkında yorumlar

Hatice: Sadece kitabın adı ilgimi çektiği için almıştım ama kitabı tek kelimeyle açıklayabilirim. Son kelimesine kadar soluksuz okuyup ve son derece etkileyici bulacağınız bir kitap. Okunmasını şiddetle rica ediyorum.
Cem: Soluksuz okudum kitabı. Başta ismi nedeniyle biraz tereddüt yaşasam da sonradan iyi ki de okudum dedim.Yazarın diğer kitapları da çok iyi. Bu kitabı okuyup beğendiyseniz, yazarın diğer kitaplarını da araştırmanızı tavsiye ederim.
İlkay: Sonuna kadar olayların heyecan ve gizemini koruması ile sürükleyici tanımın karşılığı haline gelmiş bir roman…
pdf-ekitap-indir.jpg
frm.beyazdizi.net_.png

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir