e-kitap,  E-Kitap Oku,  Kitap,  Pdf E-Kitap,  Pdf E-Kitap

Barbarlar Şehri Lee K. Pdf E-Kitap Oku İndir

Barbarlar Şehri Lee K. Pdf E-Kitap Oku İndir


Savaş bizi ölüme terk etti.
Şehir bizi diri diri yedi.
 
Kırmızı Müttefikler’in New York’a saldırmalarının üzerinden neredeyse yirmi yıl geçmiştir ve savaş tutsakları kampına dönüşen Manhattan, Rolladin ve fuhuş efendileri tarafından demir yumrukla yönetilmektedir. Skyler Miller’a göre Manhattan, onu şehrin sınırlarının dışındaki dünyadan geri tutan bir kafestir fakat kız kardeşi Phee için Manhattan, bildiği tek evdir.
Sky ve Phee, bir gün annelerinin savaş zamanlarından kalan günlüğünü keşfedince, annesi ve Manhattan’ın geçmişi hakkında bildikleri şeylerin göründüğü gibi olmadığını öğrenirler ve sırlarla çevrili hayatları ilmik ilmik çözülmeye başlar.
 
 “Çıkış romanında Kelly, birçok yüreği ağza getiren sahneyi ve New York’un post apokaliptik havasını  canlı bir şekilde gözler önüne seriyor.”
-Publishers Weekly-
 
“Kelly’nin bu distopik fantezi çıkış romanı, Açlık Oyunları’nın havasını andırıyor…
 
Bu sürükleyici ve tempolu öykü okurları kendine bağlayacak.”
-Booklist-
“Kelly’nin kalemi dâhice ve inanılmaz. Her iki kız kardeşin gözünden pürüzsüz, karanlık ve doyurucu bir hikâye anlatıyor. Bu iki güçlü kadın karakter, insan doğasının, kendini koruma içgüdüsünün  ve aile bağlarının gücünü gösteriyor. Bu roman en eşsiz distopyalardan biri.”
-Voya-
(Tanıtım Bülteninden)
Hamur Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 384
Ebat : 14×21
Baskı Sayısı : 1. Baskı
İlk Baskı Yılı : 2017
Medya Cinsi : Ciltli

pdf-ekitapindir.jpg

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir