Yerli E-Kitap

Dikkat! Aşk Çıkabilir Asude Pdf E-Kitap Oku İndir

Dikkat! Aşk Çıkabilir Asude Pdf E-Kitap Oku İndir

Birbirlerinden nefret eden iki insandı onlar… Ama evlendiler! Uslanmaz bir asosyal olan İlkim’in hayatındaki tek amaç başarılı bir bilim kadını olmaktır. Onun modayla, makyajla işi yoktur ve gözlüğünün ardındaki dünyada ders notlarıyla mutludur.
Evlenmek için hayallerinin profesörünü beklerken, karşısına tehlikeli, kaba, bilimden anlamayan, öfkeli bir işadamı çıkar. Martin Turner… Bu Amerikalı adamla asla evlenmemesi gerektiğini bilse de, muhteşem kariyerinin anahtarının onun ellerinde olması işleri rayından çıkaracaktır. Genç kız, ilk andan beri koşarak kaçmak istediği bu yakışıklı ve karanlık adama, hayatının tüm ideallerini çiğneyerek tutkuyla çekilirken, ilk kez gerçek bir kadın gibi hissetmeye başlar.
Ve genç adam, gizli çıkarları uğruna evlendiği bu kızı Amerika’ya götürdüğü gün ondan kurtulma planları yaparken, sessiz karısı hayatının merkezine yerleşir. Aşk, nefreti gölgesi gibi takip ederken, bu nefretten bir aşk doğabilir mi? Peki ya sırlar açığa çıktığında gerçek aşk yalanlara direnebilir mi?
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 528
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Ephesus Yayınları
Pdf Olarak İndir
https://yadi.sk/i/Ex3eta-SrNS7m

2 Yorum

  • Pearl

    Kitabı uzun zaman önce okumuştum. Türk yazarların (wattpad ile başlayanların) bir kısmının kurgularını genelde eksik buluyorum ama Asude’nin okuduğum kitapları güzeldi. Akıcı bir dille anlatılmış. Kitapta Martin Turner’in kız kardeşininde aşk hikayesi anlatılıyordu. sadece 2 kişiye odaklanmadığı içinde güzeldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir