Yerli E-Kitap,  Yerli E-Kitap,  Yerli E-Kitap Oku

Güz Delisi Rukiye Kayaarslan Pdf E-Kitap Oku İndir

Güz Delisi Rukiye Kayaarslan Pdf E-Kitap Oku İndir


“Leyla öldü. Onun ölümünü kabullen artık. Bunun için kendini cezalandırmayı bırak. Kimse hiçbir şeyde suçlu değildi. Her şey olması gerektiği için oldu. Bunu artık anla. Hem senin bir çocuğun var. Onunda bir anneye ihtiyacı… Yoksa oğlun yakında bir leyleğe anne demeye başlayacak. Evlenmen lazım Kutay. Beni anlıyor musun? Ev-len-me-li-sin.”
Hayat, insanları bazen hazırlıksız yakalar ve hazırlıksız yakalanan insanlar, zırhlarını kuşanamadan karşılarındakilere gerçek halleriyle görünürler… Böyle anlarda, bazen öyle güçlü sevdalar ortaya çıkar ki, Ferhat’ın Şirin’ini, Kerem’in Aslı’sını, Mecnun’un Leyla’sını kıskandıracak aşklara ev sahipliği yapar dünya.
Loya ve Kutay…
İşte böylesine bir karşılaşmışlığın bir araya getirdiği iki âşık. Oyun olarak başlayan ve sonrasında gerçeğe dönüşen düşler, hisler ve sevgiler… Hem kendilerine hem çevrelerine inanılmaz güzellikte anlar yaşatıp, masal aşklarını kıskandıracak bir mutluluğa ev sahipliği yaparak, sizleri de bu anlara ortak edecekler. Mutluluk ve sevgi adına… Yalın ve hesapsızca yaşanan hayatlara…
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 720
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Parola Yayınları
pdf-kitap-indir-1500x340-t.png?w=300

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir