Beyaz Dizi Harlequin

içimdeki Sır Joan Elliott Pickart pdf beyaz dizi indir oku

içimdeki Sır Joan Elliott Pickart pdf beyaz dizi indir oku

içimdeki Sır Joan Elliott Pickart pdf beyaz dizi indir oku
Cable Montana kabus:cigara: gibi bir boşanmanın(vah zavallı :eek:ff:) ardından Presscott’a yerleşmişti. Kasabanın şerifi:kz:(üniformaya bayılanlar için süper kahraman:D) olarak hayatından memnundu. Tek sorun kasaba yaşlılarının onu kızları için en uygun aday olarak görmeleriydi.(kim görmezki hem bekar hem üniformalı:cool:)Çöpçatanların saldırısından 1.5 yıldır kendini korumayı bilmiş bekarlığına el sürdürmemişti. (az bekle canım seninde sonun gelecek;))Kasaba kadınlarının ilgisi Cable’a artık fazla gelmeye başlamıştı.(sende o kadar çekici:glmsm2: olmayaydın annem:p)Kasabayı devriye gezerken taliplerden kaçınmaya özen gösteriyordu.(atlayın kızlar hedef Cable:zuhaha:)Gittikçe kötüleşen ruh sağlığını nasıl koruyacağını bilemiyordu(Yakında dahada kötüleşecek gözlerin tutkudan dönecek yakışıklı:Yow:)
Güzel ve seksi:mjk: Lindsay Patterson bir yılı aşkın zamandır Presscott’ta yaşıyordu. Fakat yakışıklı :kz:(göz kamaştırıcıı:p) şerifi ilk defa görüyordu. Cable’ın başına gelen bekar aday saldırısı Lindsay’in de başına gelmiş bu durumdan zayiatsız çıkmayı başarmıştı.(bu seferkinden kaçamayacaksın kızım:rzl:) Lindsay sakin bir hayat için bu kasabaya yerleşmiş evlilik ve aşktan uzak durmaya çalışıyordu. (aceba nedennn,yakında çıkar kokusuu:saskin:)
Lindsay ve Cable kasaba çöpçatanlarından uzak durmak için sevgili gibi davranmaya karar vermişler fakat bir ihtimali gözden kaçırmışlardı.(ben söyleyeyim mii;)) AŞIK OLMAK!:cigara: Her ikisininde planlanları arasında yoktu (şimdi klasik bd tarzına göre bu iki şapşalda aşklarını uzun bir müddet inkar edip bizi kıvrandırırlar:Ops:)
Cable yeniden aşık olduğunu farkettiğinde Lindsay’in kalbine giden yoldaki sırları öğrenmeye azimliydi( avını yakalamış kaplan gibi mübarek:Yihu:)
pdf-ekitap-indir.jpg
frm.beyazdizi.net_.png

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir