E-Kitap Oku,  Pdf E-Kitap,  Pdf E-Kitap

Kaç Benimle Kristen Proby Pdf E-Kitap Oku İndir

Kaç Benimle Kristen Proby Pdf E-Kitap Oku İndir


Fotoğraf çekerek geçireceği huzurlu bir sabah, sahilde seksi bir yabancıyla uğraşmak, Natalie Conner’ın planları arasında yoktu. Onun fotoğraflarını çektiğini nereden çıkarmıştı ki hem? Kimdi ki o? Kesin olan bir şey varsa, o da çok yakışıklı ve Natalie’nin yaralı ruhuna dokunacak kadar romantik olduğuydu.
Luke Williams dünyanın onu biraz rahat bırakmasını istiyordu, o yüzden bir kameranın daha yüzüne odaklandığını görünce, lenslerin arkasındaki güzel kadının üstüne atladı. Kendisinin kim olduğunu bilmediğini öğrendiğindeyse, kadın ilgisini çekmiş ve onu baştan çıkarmıştı bile. Natalie seks için yaratılmış bir vücuda, küstah bir havaya sahipti ve Luke ona doyamıyordu. Ama ona kim olduğunu söylemeye de hazır değildi.
Yalanlara ve sırlara gelemeyen ve akıllı bir kadın olan Natalie, Luke’un sakladıklarını öğrendiğinde bu yeni ilişkiye ne olacak dersiniz?
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 392
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
Yayınevi: Aspendos Yayıncılık
pdf-kitap-indir-1500x340-t.png?w=300

Bir yorum

  • ebruw ebru

    paylasımınız için teşekkürler bu kitap gercekten cok aradıgım bir kitaptı her siteye bakmaktan pc virüs doldu iyiki paylastınız okuduk sagolunuz teşekküler tekradan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir