Yerli E-Kitap

Nar Ece Gamze Atıcı Pdf E-Kitap Oku İndir

Nar Ece Gamze Atıcı Pdf E-Kitap Oku İndir

Kitabı Sitemizden Okuyabilirsiniz… Ve okuduktan Sonra Yorum Yaparsanız makbule gecer…

Aşk hiç böyle anlatılmadı.
NAR, 21. yüzyılda yazılmış, bestesi Zeki Müren’e ait, bir kadınla bir adamın seslendirdiği tuhaf bir neşe ve keder hikâyesi.
NAR bir adamla bir kadının birlikte dillendirdikleri iki kişilik bir roman. İki eski sevgili Timur ve Deniz’in hikâyesi büyülü bir atmosfer içinde okura sunuluyor.
İstanbul’daki monoton hayatından sıkılan Timur hayatını değiştirmeye karar vererek kendisini nelerin beklediğini hiç bilmeden unutamadığı eski sevgilisi Deniz’in peşine düşer. Deniz ise Timur’un kendisini bulmak için geldiğinden habersiz, hayatına devam etmektedir. Ta ki Zeki Müren her ikisini bir rakı sofrasında buluşturana kadar…
Birbirine teğet geçen ve bir türlü kavuşamayan iki sevgilinin trajikomik hikâyesi beklenmedik bir olayla son buluyor.
NAR, Timur ve Deniz’i , Zeki Müren’nin şarkılarını, modern dünyanın kaosu ve çelişkilerini içinde barındıran, her insanın mutlaka kendinden bir şeyler bulacağı, kurgusu ve ezber bozan finaliyle okuru şaşırtacak bir ilk roman…
“Hoş geldin Timur,” demesiyle Deniz’e sarıldığım yerden ayrılıp hızla yere çakıldım. Saçlarını kestirmişti, zayıflamıştı, avurtları çıkmıştı… Ama değişmemişti yine de. Sevdiğim kadının aynıydı. Gerçekti. Tam karşımdaydı.”
“Hoş geldin Timur,” dedim sanki onu bekliyormuş gibi. “Hoş bulduk Deniz,” dedi sanki yıllardır kapıda aynı yüzle karşılanıyormuş gibi. Burada olmamdan hoşlanmadığını anladım.”
‘Keder Fena Halde Bulaşıcıdır…’
Sayfa Sayısı: 416
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: Feniks Kitap
PDF e-Kitap İndir pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir pdf epub ebooks
emek emege saygı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir