Özlenen Balayı Barbara Cartland pdf beyaz dizi indir
Beyaz Dizi,  Beyaz Dizi,  Beyaz Dizi Harlequin,  e-kitap,  Pdf E-Kitap,  Pdf E-Kitap

Özlenen Balayı Barbara Cartland pdf beyaz dizi indir

Doncaster Dükü Athol’ün Narthaw Markizi Clarice’le gizli sürdürdüğünü sandığı ama artık Kraliçe’nin bile haberdar olduğu ilişkisi bir skandala dönüşmek üzeredir. Bizzat Kraliçe dükün evlenmesi gerektiğini, ancak bu yöntemle skandalın önlenebileceğini bir emir gibi kulağına fısıldayınca , Markiz sevgilisine güzel ve uysal bir gelin adayı bulmaya karar verir. Böylece onlar da ilişkilerini rahatça sürdürebileceklerdir.

En uygun gözüken aday Dük’ün komşusu Lemsford kontu Edward ve eşi kontes Emily Wyndham’ın büyük kızı Felicity Wyndham’dır. Oysa Felicity’nin bir sevdiği vardır. Ama anne-babasının statü hevesi karşısında çaresiz kalınca devreye küçük kızkardeşi Antonia girer. Küçüklüğünden beri Dük’ün topraklarındaki bütün çalışanlarla dost olan ve istediği gibi girip çıkarak onun atlarına binen, hatta kütüphanesini kullanan Antonia’nın varlığından Dük’ün haberi bile yoktur. Ve Antonia ablasını kurtarmak için Dük’e anlaşmalı bir evlilik önerir.

Çift balayı için Paris’e gider. Antonia Dük’e aşıktır ama dönüşte Dük’ün kendisini taşradaki evinde bırakıp sevgilisi ile beraberliğini sürdüreceğini düşünmektedir. Ona yaşantısına karışmayacağı sözünü vermiştir üstelik. Oysa Paris’teki balayı inanılmaz sürpriz gelişmelere yol açar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir