Beyaz Dizi Gelişim

Sürpriz Son Elinor Stanton pdf beyaz dizi indir oku

Sürpriz Son Elinor Stanton pdf beyaz dizi indir oku

Sürpriz Son Elinor Stanton pdf beyaz dizi indir oku
New York’ta tanınmış bir yayınevinin bir numaralı editörüydü Mollie Paine. 
Yıllar yılı kendisini olduğu gibi sevebilecek ve yaşam felsefesini hayata geçirmesine engel olmayacak bir erkeği aramış, ancak giderek tükenen umudu işine dört elle sarılmasına yol açmıştı. Ama bu kez Mollie’nin karşısında kadınları alabildiğine aşağılayan ve onlara olan güvensizliğini romanının her sayfasında haykıran bir adam vardı: Ünlü yazar Roger Herrick!..
Kadın erkek ilişkileri söz konusu oldu mu bu adamla Mollie’nin görüşleri arasında öyle bir uçurum meydana geliyordu ki, genç kadının onun kitabını yayına hazırlaması tam anlamıyla imkânsız bir şeydi. Mollie, çareyi, işinden altı aylık bir izin alarak New York’u terk etmekte buldu…
Kapağın İçinden:
«Belki alay, erkeklerin kadınların kaprislerine karşı kullandıkları bir silahtır.»
Mollie son bir gayretle kendisini toparlayarak, «Her insan zaman zaman kapris yapar,» dedi. «Ama eğer kadınlar biraz daha kaprisli davranıyorlarsa bunun da nedeni kendilerini erkeklere karşı savunabilmektir.»
«Gaddar erkeklere hücum,» dedi Roger kuru bir sesle. «Başından nasıl bir tecrübe geçti ki erkeklere karşı bu kadar katısın?»
«Erkeklere karşı olduğumu söylemedim ki. Tecrübeye gelince, birkaç yılımı karşı cinsten biriyle geçirdim. Yetmez mi Roger?»
pdf-ekitap-indir

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir