E-Kitap Oku,  Pdf E-Kitap,  Pdf E-Kitap

Susuzluk ve Tören Alex Duval Pdf E-Kitap Oku İndir

Susuzluk ve Tören Alex Duval Pdf E-Kitap Oku İndir


Çok güzel bir kız ve arkadaşlarının karanlık bir sırrı var. Büyük bir aşk başlamak üzere…
Sienna’nın koyu renk saçları, Jason’ın daha önce hiç görmediği kadar parlaktı. Genç kızın ipek gibi pürüzsüz ve yumuşak teni neredeyse ışık saçıyordu. Dudakları koyu gül kırmızısıydı. İnsanı günaha davet eden bir güzelliği, albenisi ve kusursuzluğu vardı. Jason ona dalıp gittiğini fark etti. “Neyin var?” diye sordu kıza, “Sienna, bana her şeyi anlatabilirsin.” Sienna gülümsedi. Bembeyaz, sivri ve son derece gerçek vampir dişlerini ortaya çıkardı.
Jason, zengin gençlere ve gösterişli partilere evsahipliği yapan Malibu’ya yeni taşınmıştı. Gençlerin onu hemen aralarına alması ve büyüleyici Sienna’nın onunla özel olarak ilgilenmesi Jason’ı mest etmişti. Ama Sienna ve arkadaşlarının karanlık bir sırrı vardı. Ve Jason bu güzel kıza kapılarak hayatını tehlikeye atıyordu.
Susuzluk ve Tören Tutkulu, romantik ve sır dolu iki roman…
Alex Duval Paris’te doğup büyüdü. Daha sonra taşındığı California’da moda fotoğrafçılığı yaptı. Her tür sporu, özellikle de sörfü seviyor. Duval, kitap yazmadığı zamanlarda film izliyor ve dünyanın çeşitli yerlerindeki sanat galerilerini geziyor. Yazar, Paris ve LA’de yaşıyor.
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 412
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları
pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir pdfepub ebooks
epub ekitap indir download epub e-kitap indir epubpdf ebooks

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir