e-kitap,  Kitap,  Pdf E-Kitap

Tanrıçanın Mirası Aimee Carter Pdf E-Kitap Oku indir

Tanrıçanın Mirası Aimee Carter Pdf E-Kitap Oku indir

tanricanin-mirasi-aimee-carter
Aimee Carter – Tanrıçanın Mirası Pdf E-Kitap Oku İndir
Aşk ya da Yaşam.
Henry ya da Çocuğu.
Ailesinin ya da Dünyanın Sonu.
Kate bir tercih yapmak zorunda…
Kate Winters, dokuz ay süren bir esaret boyunca kıskanç bir tanrıçaya, intikam peşinde olan bir Titan’a ve hiç beklemediği bir gebeliğe rağmen ayakta kalmayı başardı. Şimdi Tanrılar’ın Kraliçesi doğmamış çocuğunu elinden almak istiyor ve Kate’in onu durdurması olanaksızdı; Kronos ile bir pazarlık yapana dek.
Titanlar’ın Kralı Kronos, Kate’in sadakati ve bağlılığına karşılık insanlığı bağışlayacak ve Kate’in çocuğunun kendisinde kalmasına izin verecektir. Ancak yine de Henry’yi, Kate’in annesini ve konseyin geri kalanını yok etmeye kararlıdır. Kate anlaşmayı reddettiği takdirde ise dünya üzerindeki en son tanrı ve ölümlü kişi yok olana dek dünyayı yerle bir edecektir.
Sevdiği herkesin kaderi omuzlarındayken Kate imkânsız olanı başarmak zorundadır: Evrendeki en güçlü varlığı yenmenin bir yolunu bulmak, hem de sahip olduğu her şey pahasına olsa bile.
Bedeli ölümsüzlüğü olsa bile.
Yorumlar:;
“Okuyucular şaşırtıcı ve bazen de zorlu yeni gerçekliği ile yüzleşen; yaşam, ölüm ve saplantıların oluşturduğu tehlikeler ve sevginin gücü hakkında yepyeni ve yürek parçalayıcı fikirler edinen Kate ile aralarında bir bağ kurmakta zorlanmayacaklar.”
-Booklist-
Anlatım gayet başarılı ve Kate açıklanamayan durumlarla yüzleşmek ve onların üstesinden gelmek konusunda çoğu karakterden daha yetenekli bir kahraman.”
-Publishers Weekly-
“Tanrıça, hikâyeyi özüne döndürülmüş Yunan mitleri ile donatarak paranormal içerikli gençlik kitaplarına yepyeni bir soluk getiriyor.”
-Renee C. Fountain, New York Journal of Books-
“Carter’ın eserini okumak tam bir zevk -kısa ve öz, temiz, açıklayıcı. Tanrıça’nın Savaşı kesinlikle elinizden bırakamayacağınız kadar sürükleyici, insanı sürekli merak, ıstırap, şaşkınlık, hayal kırıklığı ve evet, romantizmin doruklarında bırakan bir yapıt.”
-YA Reads-
Kitabın Adı : Tanrıçanın Mirası
Orijinal Adı : The Goddess Inheritance
Orijinal Dili : İngilizce
Kitabın Dili : Türkçe
Yazar : Aimee Carter
Çeviri : Gökçe Çiçek
Serinin Adı : The Goddess Test
Seri Kitap Numarası : 3
Tür : Paranormal, Urban Fantazi, Romantik, Mitoloji, Genç-Yetişkin
Yayıncı : Ephesus Yayınları
Sayfa Sayısı : 336
Yayın Tarihi : Temmuz 2013
Fiyatı : 18 TL
GoodReads Puanı : 3,88
Aimee Carter Tanrıça’nın Mirası PDF e-kitap indir
Tanrıça Serisi 3. Kitap e-kitap indir
Kategoriler;
Edebiyat / Fantastik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir